MÖBLER / Bord / Pelarbord 5133439
nr 513 3439
Pelarbord
1890-tal, längd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:51:02
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr